Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
More detail
Kulturní akce Kulturní akce
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.
More detail
Bohoslužby Bohoslužby
Pravidelné bohoslužby se konají v kostele sv. Petra a Pavla, kostele sv. Václava, v hospici Štrasburk a v kapli Domova pro seniory Slunečnice.
More detail

- Kdybychom měli víru, tak by Bůh dělal skrze nás zázraky. Za těch 11 let, co tu jsem, vidím, že přece jen děláme pokroky, pomalu, ale přece jen.
- Dnes je krize autority. Ještě se uznává přirozená autorita. Kněz má autoritu od Boha. Ale někdy kněz mluví k lidem, kteří nejsou v kostele.
- Víra se udržuje solidním křesťanským životem.
- Včera bylo 100 let od zjevení ve Fatimě. Je to předpověď Matky Boží i do našeho století. Papež svatořečil včera 2 děti, Františka a Hyacintu. Panna Maria ukázala dětem peklo. Že tedy peklo skutečně existuje. Dále že bude další válka, mnohem horší, pokud se lidé nezlepší. A pak že z Ruska přijde strašné zlo, pokud se lidé nebudou modlit. A nakonec, že kněží, biskupové a věřící budou mučeni, zabíjeni. A že ty obě mladší děti zemřou brzy, a to zemřely na španělskou chřipku. Lucie přežila do vysokého věku a řekla, že satan bude bojovat o to, aby se zrušilo manželství a rodina.
- Liberalismus znamená, že my lidé nejsme schopni rozlišit dobro a zlo.
- Potřebujeme modlitební společenství. Potřebujeme duchovní rozkvět. Potřebujeme duchovní svědectví. My mnohé věci filtrujeme přes hlavu, nevnímáme srdcem.
- Matka Boží chce, abychom šli vpřed. Je třeba se snažit. Je třeba se motivovat. Proč chci být věřící?
-mb-

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2017  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
161718192021
242528
31     

Odkazy

Facebook