Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.

- Dnešní podobenství Pán Ježíš vysvětloval. Záleží na našem srdci. Rozumem chápeme, ale do srdce to nesestoupilo. Chybí nám síla, statečnost.
- Kdyby se zase změnily poměry, kolik z nás by přestalo chodit do kostela? Je třeba se modlit, abych neztratil naději. Jedna věc je věřit v Boha, další věcí je věřit Bohu. Naději si nesmíme nechat vzít. Bůh nás podrží a pomáhá nám. Naděje je milost, kterou dostáváme od Pána Boha.
- Nejdůležitější je, jak vše prožívám. Neklást důraz na to, aby lidé neřekli. V duchovní oblasti je to velmi špatné, protože tam se nedá nic měnit.

<<  Srpen 2017  >>