Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.

- Tento týden byl v Praze na návštěvě náš generální představený, který přiletěl z Říma. Líbilo se mu, jak se modlíme a že zpíváme píseň Svatý Václave. Po Brně a Frýštáku byl představený v Bratislavě na blahořečení Tita Zemana, salesiána.
- Dnes je svátek sv. Terezičky, takže v Kobylisích je opět sláva. Je to 80 let, co kostel stojí.
- Nemáme myslet na sebe, ale na druhé. Ani si to neuvědomujeme. Je třeba držet se pohromadě. Učit se milovat lidi. Vyzařovat lásku, šířit ji kolem sebe. Když se říkají věci z lásky, je to pěkné. Když se mluví bez lásky, pak to ty druhé bolí. Mnohé věci jsou nedorozumění.

<<  Listopad 2017  >>
2021222325