V naší farnosti pořádáme pravidelné akce Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.

- Jako malý jsem nechápal, jak někdo může nenávidět Ježíše Krista a také Církev. Protivník náš, ďábel, nás svádí. Nechápal jsem, že jsou zde i jiné rasy, že náš stát je liberální. Nechápal jsem, že lidé nevzdělaní mluví do věcí, kterým nerozumějí.
- V evangeliu se mluví o lásce. Láska znamená věrnost a konání Boží vůle. Dělat, co Bůh chce. V kostele bychom měli získat pozitivní povzbuzení. Abychom uměli rozlišovat dobro od zla. Zlo se bude vždycky tvářit jako dobro. My ale víme, že Ježíš za nás zemřel na kříži. Ale abych to přijal, nesmím myslet materialisticky. My nepočítáme s Pánem Bohem.
- Toužit po lásce k Pánu Bohu. Papež se sklání k bezbranným a není to gesto. Je to pravdivý postoj.
- Je třeba si vyprošovat milost, abychom žili pravdivě.

<<  Únor 2018  >>
19202124