- Dnes je Den matek. Všechny ženy mají v sobě mateřství.
- Istanbulská smlouva. U nás se tato smlouva bude schvalovat parlamentem, tak jako i jinde. Je to o tom, že jsme si všichni rovni. Kdyby nastoupil gender, byl by muž totéž co žena a naopak. Znamenalo by to, že bychom přestali respektovat Desatero. Homosexuální projev je těžký hřích. Homosexuál za to nemůže, ale jeho sexuální projev je hřích.
- Nerespektuje se Boží zákon. Feminismus je o tom, že žena je víc než muž. Ježíš dal muže a ženu na stejnou úroveň. Předtím byl muž uznáván jako někdo víc než je žena.
- Smlouva vypadá dobře, ale je v tom jed. Lidé jsou vedeni k tomu, aby nedodržovali Desatero.
- Často děti zlobí, protože jsou nevychované, nemají vymezené mantinely. Děti potřebují mít jasno. To smíš, to nesmíš. Teprve po 10. roku chce a může dítě diskutovat. Do té doby má poslouchat.
- Duchovní život předpokládá přirozenost. Aby byl člověk přirozeně připravený, vychovaný.
- Gender je o tom, že se nerespektuje mužskost a ženskost. Úkolem muže je, aby se staral o ženu, aby ona se mohla dobře starat o děti. Žena potřebuje oporu v muži. Muž nemůže rodit, kojit.
- Panna Maria vyslechne, poradí, dá sílu. Žena, když chce být jako muž, opovrhne těmi velikými dary, které má a které nemají muži.
- Vyprošujme si dar, aby Duch Svatý vstoupil do našich srdcí.

<<  Říjen 2018  >>