- Fascinovala mě vždy sv. Bernadetta. Její víra byla vždy silná. Svatými nás může udělat jen Pán Bůh.
- Cyril a Metoděj, než šli na Moravu, léta se modlili.
- Dítě, když se narodí, má v sobě 70 % stínů, a když se snaží, má na konci života jen 20 % stínů.
- Víra je to, co vyzařujeme. Prosíme o víru, neboť Bůh je dobrý. Každá obnova spočívá v tom, že máme oči upřené na Krista.
- Je třeba nalézt hluboký vztah ke Kristu. Bůh nás proměňuje, abychom měli srdce z masa a ne už srdce kamenné. Modlit se znamená vyjít ze sebe. Naše síla je v Ježíši Kristu.

MC Praha 8 Salesianske stredisko mladeze Kobylisy