- Duchovní cvičení jsou proto, aby člověk mohl okusit jednotu s Bohem. Je třeba odpočívat v Bohu. Mít s Ježíšem osobní zkušenost.
- Neděle má být kontemplací stvoření a Boha. Lidé Boha nechválí, nejsou vděční. Jsme nešťastní, protože věci nejdou tak, jak chceme my. Je v tom naše ego.
- Kontemplace znamená nazírat, vidět. Neděle má být i setkání s lidmi. Vydávat svědectví. Znamení toho, že máme vztah s Bohem, je radost. Ale když jsme příliš zahledění do sebe, radost nemáme.
- Jsme milovaní víc, než si zasluhujeme.

<<  Říjen 2018  >>