- V těchto dnech jsme slavili svátky Maxmiliána Kolbeho, Jany de Chantal a Pia X. Co je spojovalo, byla veliká láska k Eucharisti. Pius X. byl papežem, který zavedl brzké svaté přijímání pro děti.
- I my se máme snažit, abychom se otevřeli Kristu, abychom v sobě vytvořili prázdný prostor, do kterého může vstoupit celá Trojice. A k tomu nás dovede Matka Boží, Panna Maria.
- Brzy bude začínat setkání mladých v Irsku, kterého se zúčastní i papež František. Je třeba cestu i setkání podpořit modlitbou.
- Kéž bychom byli těmi, kteří přinášejí dobré plody pro ostatní lidi.

MC Praha 8 Salesianske stredisko mladeze Kobylisy