- Láska se pozná podle chování v těžkých situacích. Když jsem oznamoval úmrtí padlých vojáků v rodinách, viděl jsem, jak se rodiče objali a že to zvládnou.
- Svatý Pavel píše tento list lidem kolem sebe. Láska přežije i smrt. Láska žije navěky. Láska přežije i konflikty.
- Ježíš říká v synagoze, že láska Boží se projevuje jinak. Přestože Židé vnímali, že Mesiáš jde nejdříve k Židům a jenom k Židům. Ale tak to není. Bůh miluje všechny lidi. Je to tak i dnes. Když jsem šel s ostatními poprvé do vězení do Vinařic, řekli nám dozorci, proč tam jdeme, ať chodíme raději do domovů důchodců, že ti vězni lidem ublížili, ať tedy trpí. Ale Boží láska je pro všechny lidi. Úplně pro všechny lidi, pro každého.
- Přeji vám, abyste měli mentalitu, že Boží láska je pro všechny a má nás naplňovat.