Cyklus kulturních pořadů v kostele sv. Petra a Pavla.

- Bereme si málo myšlenek z kázání. Stále si žijeme po svém. V každém z nás jsou oba synové ((Lk 15,11-31). Někdy jsme rozhazovační, někdy jsme úzkoprsí. Sami si podřezáváme svou vlastní větev. Necháváme se ovlivňovat zlem. Někdo má radost z utrpení druhých.
- Mladší syn se dostal na dno. Podléhal svým představám. Starší syn dělá všechno dobře, ale je zahleděn do sebe. Někdy jsme lehkovážní, jindy rigorózní. A vše je v nás, oba protipóly.
- Je třeba prosit Boha, aby člověk viděl. Nebýt suverén, který ví všechno nejlíp. Zjistit, kde mám své slabosti. Abych nemyslel jen na sebe, abych šířil kolem sebe lásku, radost, pokoj.
- Obraťte se a změňte smýšlení.

MC Praha 8 Salesianske stredisko mladeze Kobylisy