Cyklus kulturních pořadů v kostele sv. Petra a Pavla.

- Bůh se zjevil v Nejsvětější Trojici. Je to tajemství. Příklady jsou: trojlístek, strom atd. Ježíš je ztělesněný Boží Syn. Otec je Ten, který tvoří svět, Syn nás vykoupil, Duch nás oživuje, osvěcuje. A všichni je jeden Bůh. Duch vane jako vánek a oslovuje nás.
- V neděli čerpáme sílu ze mše svaté. V modlitbě také čerpáme sílu. Nedělní mše svatá není povinnost, ale právo.
- Včera bylo setkání křesťanů na Staroměstském náměstí. Jednalo se o Mariánský sloup. Bůh chrání Pannu Marii, nenechá se jí posmívat.
- Musíme se naučit žít svůj vztah k Bohu. A přijímat i nepříjemné věci. Pán Bůh chce po nás, abychom byli věrní.

MC Praha 8 Salesianske stredisko mladeze Kobylisy