V naší farnosti již několik let zpíváme Českou mši vánoční Jakuba Jana Šimona Ryby. První produkce byla u Kofroňů ve sklepě, potom několik let ve farním centru a protože nás bylo čím dál tím více přesunuli jsme se do kostela.

Loni jsme si ji zazpívali poprvé veřejně a letos ji budeme opakovat. Srdečně zveme zpěváky a hudebníky, první a zároveň poslední zkouška proběhne v neděli 11. ledna v 15:30 ve farním centru.

Kdo byste se chtěl přidat a zahrát si nebo zazpívat s námi, kontaktujte Vítka Kofroně, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

{flike}