Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Krásné -sátiny pana doktora Slavoje Brichcína, a paní Aleny Brichcínové našich farníků, jsme oslavili na farním kafi v neděli 15.2.2015 po mši. Sešlo se nás hojně a bylo co pít, jíst a hlavně oslavovat.....

V krbu hořel oheň a na stole čekalo mnoho sladkých i slaných dobrůtek. Ve skleničkách se třpytilo červené i bílé víno a ve stroji na kávu se připravovala výtečná káva. Zpívalo se ( třeba nádherný duet s Anežkou - viz.foto:D), bavilo se a atmosféra byla pěkná:)
Přejeme panu doktoru i jeho paní vše dobré, požehnané do dalších -sátin jejich života. A děkujeme za jejich práci pro farnost, ať už ve farní knihovně, v Koinonii nebo v Adopci na dálku.