Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Přijďte si vyzkoušet originální hudební dílnu, ve které se stanete gospelovými zpěváky. Zveme vás na Gospel workshop s duem T'N'T v neděli 20. září od 16:30 do 18:30. Workshop se bude konat ve farním centru, v případě hezkého počasí na zahradě Statku Vraných.

 Cílem je naučit se nové písně, prožít jejich energii, vyzkoušet si zpěv ve skupině i sólově s mikrofonem (tuto možnost není povinné využít, nebudeme nutit do sólového zpěvu nikoho, kdo se na to necítí) a především se spontánně účastnit společného zážitku. V gospelové hudbě není nikdy nic špatně, pokud je to od srdce. Není důležité, zda se naučíme jednu nebo tři písně, ale abychom si vyzkoušeli, co všechno nám tato hudba může přinést. Budeme mít časový prostor necelých dvou hodin a pokusíme se ho, s ohledem na všechny účastníky workshopu, co nejlépe využít. Účastníci GW vystoupí společně s T'N'T na následném večerním koncertu od 19:00 v kostele sv. Petra a Pavla.

 Pro zájemce: písně, které se naučíme, budou v angličtině. Nebude k nim notový materiál, pouze texty. Ty jsou velmi jednoduché a zapamatovatelné. Pokud by někdo měl zájem, může dostat texty  písní předem. Vezměte si prosím oblečení, ve kterém se můžete volně pohybovat, protože se  budeme na začátku trochu protahovat a hýbat se i během písní, tleskat, atd. Na koncert  doporučujeme černé  oblečení, jak je v Evropě ustáleným zvykem pro GW sbory. Nezapomeňte si  vzít na GW dostatek pití.

 T'N'T, tedy Tereza Bečičková a Tomáš Ludvíček, se zabývají  interpretací spirituálů a gospelů řadu let. Oba jsou absolventy KJJ,  věnují se aktivně koncertní i pedagogické činnosti. Tentokrát se rozhodli přijmout výzvu a ujmout se poprvé role lektorů na bohnickém mini gospel workshopu. 

Gospel workshop je pořádán v rámci Starobohnického dne, který se koná v neděli 20. září na Statku Vraných od 14:00 do 19:00 hodin. Zájemci o účast na workshopu se mohou přihlásit u Ing. Renaty Molové na tel. 602514314, nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.