Možná jste si v neděli dopoledne všimli na bohnickém náměstí muže ve středočeském kroji a s posvícenským koláčem v ruce. To jsme natáčeli reklamní spot na Starobohnické posvícení 2015

 

Protože financování letošního ročníku Posvícení je oproti minulým ročníkům poněkud obtížnější, snažíme se najít finanční zdroje. Rozhodli jsme se přihlásit Posvícení třeba na stránky www.hithit.cz, které pomáhají s financováním nejrůznějších projektů. Vedle toho píšeme sponzorské dopisy a posíláme nebo roznášíme je do mnoha firem v blízkém i vzdáleném okolí. 
Vedle toho jsme připravili krátký reklamní spot, který zajímavě upozorní na blížící se Posvícení v květnu. I skupina Spirituál kvintet, která na Posvícení vystoupí v rámci vrcholu večera, v klipu bude účinkovat a na akci pozve. Slovem doprovází Vítek Kofroň, který má obrovský talent moderování dokumentů s historickou tématikou.
Klip brzy uvidíte na našem farním kanálu YouTube, který co nevidět rozběhneme a naplníme videi:)