13112755 1115912968460543 1701578609635076412 oŘímskokatolická farnost sv. Petra a Pavla Praha 8 - Bohnice vás srdečně zve na již 9. ročník akce Starobohnické posvícení pořádané tradičně v partnerské spolupráci s MČ Praha 8 a občanským sdružením Bohnice žijí z. s.

Jako každoročně se můžete těšit na bohatý doprovodný program hudebních a tanečních skupin. Na Statku Vraných si prohlédnete ukázky tradičních řemesel a unikátní výstavu historických fotografií Bohnic, nebo vyzkoušíte výtvarnou dílnu. Bohničtí farníci mají pro vás připravené zábavné divadelní vystoupení, skautské středisko Stopaři organizuje akční hru pro dětské návštěvníky a kostel sv. Petra a Pavla je pro vás otevřen s videoprezentací naší farnosti. Nesmí chybět bohatá tombola, ve které vyhrává opravdu téměř každý, s možností odnést si jednu z hlavních cen věnovaných sponzory.

Těšíme se na všechny návštěvníky jedné z nejnavštěvovanějších kulturních akcí v Praze 8.

-dd-