Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
          - V těchto dnech probíhá svěcení bohoslovců na kněze. Kněžství přijímají tím, že na ně biskup položí ruce. Kněží mají sloužit, biskup má sloužit. A nesmí z toho těžit. Bůh si vyvolil kněze, aby ostatním vyprošovali milost. Ale to musí být kněz napojen na Pána Boha. Nesmí mít zalíbení ve lži, v korupci atd.
- Nesmíme být pasivní katolíci. Jsme věřící, ale nesmíme být konzumní. Všichni dostáváme milosti, abychom své úkoly mohli splnit. Je třeba vyzařovat Krista. A není to o výkonu. A když děláme to, co máme, a děláme to dobře, tak to nám Pán Bůh žehná.
- Snažme se žít podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.