Trikralova 2021Milí spolufarníci,
letos proticovidová opatření upravila způsob koledování. Proto Vás, štědré dárce Tříkrálové sbírky a všechny, komu není cizí heslo KAŽDÁ KORUNA POMÁHÁ, prosím o využití platební brány na www.trikralovasbirka.cz, kde najdete krátkou videokoledu a návod jak poslat příspěvek. Učinit tak můžete i převodem na účet číslo: 66008822/0800 (variabilní symbol 777), nebo můžete poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30 (60 nebo 90) na číslo 87777.
 Z  prostředků získaných v TKS 2021 podpoří ADCH Praha tyto Diecézní projekty:
V rámci ČR:
- Pomoc potřebným v souvislosti s COVID 19 v pražské arcidiecézi
- Domov seniorů sv. Václava ve Staré Boleslavi
- Farní charita Kolín
V zahraničí:
- Pomoc v Bělorusku
- Pomoc v Albánii
 V kostele budou k dispozici kalendáříky, cukříky, a letos nově, i kartičky s žehnací modlitbou pro Váš domov - jako malá pozornost za Vaši štědrost. A jako obvykle se můžete potěšit Tříkrálovým koncertem v neděli 10. ledna od 18 hodin na ČT1.

Velice děkujeme za podporu.
Alice Pavelcová