Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Vážení spoluobčané a příznivci „Starobohnického posvícení“ a „Starobohnického vánočního těšení“, 

chceme vás ujistit, že přes veškerou snahu a pečlivou přípravu na letošní jarní akci opět není možné, abychom Starobohnické posvícení uskutečnili. Je to již třetí slavnost, kterou nám COVID-19 znemožnil. Věříme, že jednou tato situace pomine a prosíme vás abyste nám zachovali přízeň. Slibujeme, že i my v budoucnu chceme pokračovat ve 12leté tradici těchto oblíbených akcí. Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že se snad s vámi všemi shledáme na Starobohnickém vánočním těšení 2021.

S přáním pevného zdraví vám všem za farnost sv. Petra a Pavla v Bohnicích přejí Máša D ́Ambrosová a David Daniel.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.