Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ELVIA NAZARETH 34328 PHOTO 2021 kopieMilí Říhovi Mileno a Antoníne a rodino,

jsem Elvia, baví mě psát tento dopis a mám radost, že vás mohu pozdravit. Jsem si jistá, že jste nyní v dobrém zdravotním stavu. Nám je tady také dobře. Moji rodiče a sestra vás také zdraví.

Dostali jste můj vánoční dopis? Jak jste oslavili Vánoce, Nový rok a Velikonoce? Doufám, že jste si to moc užili. Zde jsme na vás vzpomínali a modlili se za vás. Absolvovala jsem rok svých studií online. Studovala jsem dobře. Ale právě před závěrečnou zkouškou vláda najednou vyhlásila lockdown na více než dva měsíce. Celá naše zkouška byla zrušena vládou. A tak jsme automaticky postoupili do 4. třídy a tudíž škola nevytvořila vysvědčení, a tak úřad vám nepošle progress report. Doufám, že vás potěší můj dopis a fotografie. Ve škole jsem se zapojila do taneční třídy. Tam jsem potkala nové přátele. Na Den republiky jsem se zúčasnila výtvarné a řemeslné soutěže. V únoru jsme slavili církevní svátek. Navštívila jsem mši se svými rodiči a modlili jsme se za vás. Přišli mí příbuzní a potěšila jsem se s nimi. Tento rok také máme online vyučování ze školy, učitelé nám posílají nahraná videa a my se na ně máme dívat a studovat je. Vaším jménem mi centrum poskytlo všechny školní poplatky.

Děkuji moc že jste zaplatili všechny mé školní potřeby. Kvůli covidu jsme nemohli mít tábor, protože aktivity ve skupinách nebyly povoleny. Přišli jsme o setkávání ve skupině vrstevníků. Doufáme, že brzy bude vše lepší a dostaneme příště příležitost.

Jaké je u vás počasí? Doufám, že teď je u vás léto. Zde už je léto za námi a je období monzunů. Počasí je velmi chladné. Až budete mít čas prosím napište mi dopis.

S láskou a citem (affection) končím tento dopis.

Vaše milující dcera
Elvia Nazareth

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.