Ke 40.výročí kněžského svěcení P.Pavla Klimoviče došlo ve farnosti k pěknému počinu. Paní Bohmová napsala knížku příběhů, které pak jako dárek právě vytiskli v rámci příležitosti kněžského jubilea otce Pavla

Jedná se o útlou knížku nedlouhých příběhů, které napsala paní Marie na základě inspirace otcem Klimovičem, jak se píše na prvních stránkách knížky. Příběhy jsou velmi čtivé a hluboké a řekl bych, že právě život na faře a vše okolo ní, všichni ti lidé, co tam chodí, procházejí, ty všechny životní příběhy jsou vtisknuty do té brožurky. Život na faře a život s farářem, po jeho boku, jeho pravá ruka, to vše přináší setkání s mnoha lidmi a životními osudy, které v knížce najdete. A nejen to, každý příběh doprovází pěkné zamyšlení, které se opírá o hlubokou víru pisatelky a životní zkušenost a praxi. Děkujeme za tento hezký dárek panu faráři, který si také s chutí přečteme.....

Ondra Martinek

{flike}