Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

10. 9. ve středu v 18.45 hod. v Centru proběhla velmi vydařená přednáška paní Mgr. Marie Böhmové. Sešla se nás kvalitní hrstka. Škoda jen, že nepřišlo více mladých lidí, pro které by informace, které jsme si vyslechli, byly zajímavé a přínosné.

Přednášku zpracovala paní Böhmová podle knihy "Globální sexuální revoluce" s podtitulem Ztráta svobody ve jménu svobody od Gabriely Kuby, německé socioložky. Reportáž a krátké shrnutí přednášky, která mnohé šokovala konkrétními údaji, ze kterých až mrazí, Vám přineseme tady již brzy.

Foto: David Daniel

{flike}