Brichcínovi nám předali dopis, který si zde můžete přečíst....

Milí bratři a sestry,

v pátek dne 26.září Kustodie Svaté země svěřila Koinonii Jan Křtitel, působící v Izraeli do správy poutní místo Hrobu sv. Alžbětym které hraničí s poutním místem sv.Jana Křtitele na poušti. Hrob sv. Alžběty se nalézá ve vesničce Even Sapir v Judské pouštim v blízkosti Ein Keremu - Jeruzaléma. Je to místo modlitby, kde se nachází několk obydlí vhodných pro ty, kdo chtějí strávit určitý čas na poušti.
Por nás Koinonii je to veliký dar a zároveň utvrzení v našem povolání být Janem Křtitelem. Srdečné díky patří Kustodii, zvláště kustodu Svaté země otci Pierbattistovi Pizzabalovi, za jeho přízeň, kterou ke Koinonii chová a ze podporu našeho díla.

Se srdečným pozdravem
Sekretariát Federálního díla