Před začátkem postní doby a blížícími se Velikonocemi, vydali Salesiáni brožurku "Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením". V pěkně zpracované barevné brožuře najdete veškeré texty tohoto období a budete se orientovat ve všech částech liturgie. Můžete si ji koupit i u nás v kostele za 40,-Kč

"Velikonoce jsou hlavním křesťanským svátkem. Tento průvodce chce přispět k tomu, aby se účastníci liturgie dobře orientovali v jejích jednotlivých částech a mohli slavnostní dny prožít s větším užitkem", říkají autoři publikace.
Vydala salesiánská asociace Dona Boska o.s. v roce 2015 a jak jsme již uvedli, můžete si tuto brožurku koupit za 40,-Kč u nás v kostele