Ve čtvrtek 5.2.2015 se sešla v sále fary Farní rada naší farnosti. Zápis udělala paní Böhmová. Čtěte pozorně, jsou zde velmi důležitá data aktivit ve farnosti.....

Pastorační rada č. 127 ze dne 4. 2. 2015

Přítomni: P. Pavel, M.Böhmová, A.Brichcínová, E.Kabátová, A.Klufová, P.Kožený, J.Král, I.Pekárková, M.Stieberová, H.Žižková , O.Martínek, R.Molová

Omluveni: O.Káš,  A.Pavelcová, J.Zemanová

Postní obnova: 28. 2. od 9 hodin v kostele ( P. Pavel )

Čekatelé křtu a skrutinia: 22. 2. a 8. 3. v 9 hodin v kostele

Velikonoce: čtvrtek: v 18 hodin ( P. Pavel ), pátek: v 18 hodin ( P. Kofroň ), sobota : čas bude upřesněn ( P. Pavel ) vždy u sv. Václava. Sbírky patří kostelu sv. Petra a Pavla. Čtení na sobotu rozdá J. Král.  Připraveny brožurky ( 40 Kč ), oznámí P. Pavel v neděli. Boží hrob v sobotu 9 – 12 hodin.

Posvícení: 23. 5. v 9 hodin mše svatá, dále program 12 – 21 hodin. informace Ondra M. a Renata ( program, stánky, tombola, pohoštění )

1. svaté přijímání: 21. 6. v 11 hodin.

Pouť: 21. 6.

Křížové cesty:v pátek v 17. 30, v neděli v 17 hodin: 20.2. Helena, 27.2. Anežka, 6.3., 13.3., 20.3., 27.3. doplní Helena, domluví s lidmi.

Májové: vždy po mši svaté, v neděli v 17 hodin.

Noc kostelů: 29. 5.

Nová sekačka koupená, inf. o místnosti dole

návrh, aby se hlásily i narozeniny dětí ( P. Pavel bude informovat v ohláškách )

Příště: 6. 5. ve středu po mši svaté.

Zapsala: M. Böhmová