Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

V sobotu 25. 4. se naše farnice Pavla Králová vdala za Františka a stala se tak Dvořákovou. Přišlo mnoho lidí, od nejstarších po nejmladší. Obřad v kostele sv.Václava byl krásný a následná oslava na farní zahradě se protáhla až do ranních hodin. Počasí se vydařilo, stejně jako celá svatba. Gratulujeme, a přejeme novomanželům zdraví, štěstí a Boží požehnání.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.