Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

  Od tohoto víkendu využívají stránky farnosti novou verzi redakčního systému Joomla. Na první pohled návštěvník stránek téměř nepozná změny, snad jen kromě nového kalendáře akcí. Redaktoři webu ale najdou v administračním systému mnoho novinek. Tvorba článků a jejich publikování je nyní jednodušší a například k vytvoření galerie fotografií postačí jedno kliknutí. Pokud máte také chuť stát se redaktory farních stránek, připojte se k nám. Uvítáme příspěvky a fotografie týkající se života naší farnosti.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.