Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 V sobotu na konci června se sešla parta chlapů z farnosti a vrhli se na úklid farní stodoly, která byla roky zaházená nejrůznějším haraburdím. Ondra, Ondra, David a Michal se rozhodli věnovat se chvíli pořádné brigádě. Osm rukou vyházelo a roztřídilo všecky krámy, nábytek, starožitnosti a železo, které se válelo léta ve stodole. Starý nábytek skončil u ohniště k rozštípání a rozřezání na oheň, železo a sajrajt k odvozu na skládku. Co se ještě může hodit, má své místo přehledně ve skříni. Našli jsme i starožitné skvosty a opravili vrata, která nešla zavřít. 

více ...                                                                                                                                                                                                         


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.