Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V sobotu 8. 8. 2015 se konala na Velehradě slavnost k výročí 200 let od narození sv. Dona Boska, na kterou byli zváni všichni přátelé salesiánské rodiny.

více ...

Bylo veliké vedro, takže dospělí i děti uvítali stříkající zavlažovače trávníku, u kterých bylo stále plno nadšených ratolestí. Mši svatou vedl biskup Karel Herbst a přijel i biskup František Radkovský. Pod pódiem se shromáždilo množství salesiánských kněží. Mši svatou přenášela v přímém přenosu i televize Noe. Naši farníci spočítali, že v záběru zahlédli našeho pana faráře asi třikrát. 
Na Velehradě probíhaly oslavy již od pátku a trvaly až do neděle. My jsme se účastnili jen slavnostní mše a odjížděli z Velehradu s hezkou vzpomínkou a přáním dalších úspěšných let služby dětem a mládeži pro Salesiány.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.