Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

20. září se konal Starobohnický den. Součástí programu byla také výstava historických fotografií. Vzhledem k velkému zájmu je výstava na Statku Vraných prodloužena do 24. září. V úterý, ve středu a ve čtvrtek odpoledne budu na statku, tak pokud máte ještě k dispozici nějaké historické dokumenty, vezměte je s sebou. Výstavou totiž naše aktivity nekončí, rádi bychom dali dohromady ucelenější dokument o historii Bohnic. 

 Renata Molová.

 

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.