Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Srdečně vás zveme na sedmý ročník Starobohnického vánočního těšení, které se bude konat v neděli 20. prosince od 12:00 na náměstí ve Starých Bohnicích. 
Akce je společným projektem Římskokatolické farnosti Bohnice a Úřadu Městské části Prahy 8. Už nyní se můžete těšit na bohatý doprovodný hudební program, tradiční tombolu a kostýmovaný průvod z Nazaretu do Betléma. Součástí letošního ročníku této oblíbené předvánoční akce bude výstava lidových betlémů, probíhající v kostele sv. Petra a Pavla, spolu s výstavou Adventní fotografie, umístěné na Statku Vraných. Na starobohnickém náměstí  navštívíte bohatý vánoční jarmark a čtvrtou adventní neděli strávíte ve sváteční náladě blížících se vánočních svátků. Podrobné informace naleznete také na Facebooku farnosti a webových stránkách MČ Praha 8.

Organizační team ŘK Farnosti Bohnice.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.