Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

WP 20151206 16 21 42 ProDoslova narvaný kostel rodiči, babičkami a dědečky a dalšími hosty, přivítal děti z pěveckého sboru Osmikvítek a ze studentského sboru Alejsbor na druhém adventním koncertu v kostele sv. Václava v PNB. Nádhernou předvánoční atmosféru si všichni vychutnali, když se kostelem rozezněly dětské hlasy. Psychiatrická nemocnice zase trošku omládla.


Na druhou neděli adventní se konal adventní koncert těchto dvou pěveckých sborů. Kromě výběrového sboru Osmikvítku nechyběl i přípravný sbor s úplně malými dětmi. Jako host se představil Alejsbor. 
Vedle tradičních koled zazněly i populární melodie, židovské písně i spirituály. Repertoár obou sborů je rozsáhlý. Na konci vystoupení zazpívaly všechny děti společně Vánoční spirituál a Zimní písničku.
Nechyběl veliký potlesk a to nejen dětem, ale i  sbormistrním Ivě Hennové a Lucii Novákové. Děkujeme za oživení kostela a těšíme se na další koncerty. Dobrovolné vstupné vyneslo více jak 3 500,-Kč, které budou použity na terapii pacientů PNB. 

WP 20151206 16 26 10 Pro WP 20151206 17 18 58 Pro


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.