Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V  neděli 20. prosince bude v rámci Starobohnického vánočního těšení zpřístupněn také statek Vraných. Na statku měla být původně výstava adventních pohlednic a část výstavy historických fotografií, která se proběhla tuto neděli. Vzhledem k velkému zájmu se organizátoři rozhodli, že výstavu ponechají v plném rozsahu.  Kdo z vás tedy nestihl expozici historických fotografií navštívit, má možnost ji vidět ještě v neděli 20. prosince od 14 do 16 hodin. Výstava bude navíc rozšířena o soubor adventních pohlednic, které zapůjčil pan Jiří Janák.

Těšíme se na viděnou v neděli na starobohnické návsi.

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.