Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Naše farnost se může pochlubit skvěle zásobenou farní knihovnou. Je v ní několik tisíc titulů všeho druhu a každý, kdo má rád čtení klasické knihy, si v knihovně najde tu svoji. O knihovnu se starají s láskou naši farníci, MUDr. Slavoj Brichcín a Hana Smolíková. Knihovna je otevřena každou neděli od 10:00 do 12:00.
Z nejnovějších knih v knihovně vybíráme "Listy z Kostnice" od Jana Husa nebo knihu Miloše Doležala "Vrátíme se do otcovské náruče", což jsou tři kázání otce Toufara. V knihovně najdete i publikace nakladatelství Reader´s Digest a další stovky zajímavých knih. 
V knihovně je k dispozici také internet - proto neváhejte a zajděte se do knihovny podívat. Pak rovnou můžete pokračovat do farního centra na kávu.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.