Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Letošní operaci "Až řeknu hody hody, tak se na ně vrhneme" lze opět pokládat za úspěšnou. Dámy a slečny byly omlazeny hned, jakmile překročily práh kostela zde připravenými koledníky P1070669všeho věku - nutno zmínit, že vzhledem k probíhajícímu Svatému roku milosrdenství šlehali velice ohleduplně. Vzduchem létaly nadšené (i lehce zděšené) výkřiky, pentličky, vajíčka, čokoládky, zdobené perníčky a voda z lahve rozlévaná na všechny v rámci česko - polské výměny tradic. Ani obyvatelky Kolpingova domu nezůstaly uchráněny nájezdu koledníků a tak si také mohly vyslechnout originální koledu z dílny Pavla Koženého a jeho potomků, ve které se dozvíme o pokynu via Sancta Sedes: "Letos šlehat jen hebce." Plné znění této koledy si budete moci přečíst, až její autoři dokončí své vítězné kolednické tažení. Několik fotografií si můžete prohlédnout zde. -dd-


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.