Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

P1010038Středeční svátek sv. Petra a Pavla, kterým je zasvěcen kostel bohnické farnosti, jsme oslavili s předstihem již v neděli. Přestože panovala obava z nízké účasti kvůli blížícím se prázdninám, farní centrum se po druhé dopolední mši svaté zcela zaplnilo farníky, kteří se po obědě (proslavená uzená šunka pana Krále) dočkali vystoupení pro děti a pohodového posezení s kytarou a zpěvem. 

Fotografie si prohlédněte ZDE.

-dd-

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.