Na počátku léta se ve Skokách u Žlutic (Maria Stock) koná Noc světel se zpěvy z Taizé. V naší farnosti pravidelně pořádáme modlitby se zpěvy z Taizé a Noci světel se naše "schola" účastní od samého počátku. Letos se Noc světel konala již posedmé. Skoky u Žlutic (Maria Stock) je znovu objevené poutní místo, které určitě stojí za návštěvu. Během července a srpna je kostel otevřený od 9 do 18 hodin.

V kostele je také bohatý kulturní program, který si můžete prohlédnout zde. Barevné fotografie najdete zde, černobílé pak zde a videozáznam timelapse zde.

-rm-