Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Bohnice mají zajímavou a bohatou historii. Od roku 2008 sbírám historické materiály týkající se Bohnic a okolí. Loni se konala první ucelená výstava fotografií a archiv se dál úspěšně rozrůstá. Je škoda nechat si tak krásné fotografie v archivu, pro letní měsíce jsem tedy připravila sérii fotografií, které ještě nebyly nikde zveřejněny. Každé pondělí do fotogalerie vložím jednu historickou fotografii Starých Bohnic s krátkým popiskem - celkem devět fotografií.

Fotogalerii si zobrazíte ZDE

 

Zároveň zvu také k návštěvě stránky na facebooku www.facebook.com/starebohnice, která je věnovaná právě historii Starých Bohnic. Stejnému tématu budou také věnované stránky www.starebohnice.cz, které v současné době procházejí rekostrukcí a nová verze bude spuštěna během podzimu. Tímto bych vás raké ráda požádala, pokud máte k dispozici historické materiály týkající se Bohnic, kontaktujte mne prosím. Zapůjčené materiály vrátím.

Přeji krásné léto, dovolené a prázdniny.

Renata Molová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.