Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

TeseniSrdečně vás zveme na již deváté Starobohnické vánoční těšení, které se bude konat v neděli 17. prosince od 12:00 do 18:00 na náměstí ve Starých Bohnicích. 

Už nyní se můžete těšit na bohatý doprovodný hudební a taneční program, tradiční tombolu, vánoční divadelní pohádku a kostýmovaný průvod z Nazareta do Betléma. Součástí letošního ročníku této oblíbené předvánoční akce bude opět výstava lidových betlémů, probíhající v kostele sv. Petra a Pavla, spolu s výtvarnou dílnou umístěnou ve Statku Vraných Navštívíte vánoční jarmark a shlédnete ukázky lidových řemesel a vánočních zvyků. Třetí adventní neděli tak strávíte ve sváteční náladě blížících se vánočních svátků.

Akce probíhá v partnerské spolupráci ŘK farnosti sv. Petra a Pavla v Bohnicích, Odboru kultury MČ Praha 8 a Bohnice žijí, z. s. Letošní ročník Starobohnického vánočního těšení je pod záštitou radní pro kulturu paní Jany Solomonové. Podrobné informace naleznete také na Facebooku farnosti a na webových stránkách MČ Praha 8. -dd- FB udalost

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.