Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rybovka 2018 webZpíváte rádi? Ovládáte nějaký hudební nástroj? Přijďte si s námi v sobotu 6. 1. 2018 od 18.30 zazpívat, zahrát nebo jenom poslechnout Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby! Rybovu Českou mši vánoční zpíváme v kostele sv. Petra a Pavla již několik let. Půvab je v tom, že se sejdou zpěváci a hudebníci, proběhne zkouška a hned po ní následuje první a zároveň poslední vystoupení. Improvizovaný soubor a sbor diriguje Jan Hádek. Další informace najdete na stránce Kulturních Osmiček zdeFB udalost-dd-


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.