Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
001  Milí Mileno a Antoníne Říhovi,
mnoho pozdravů, lásky a pokoje Vám oběma. Jak se Vám daří? Já si zde počínám docela dobře. Vám děkuji za Vaše laskavé srdce, s nímž podporujete moje vzdělání.
Prospívám dobře ve svých studiích. Připravuji se na zkoušky na vysoké škole.  Získala jsem na tento rok podporu na kolejní poplatky. Děkuji Vám za zaslané peníze – byly pro mne velmi užitečné k vyrovnání s kolejními požadavky.
  Můj 5. semestr začal v červnu 2018 - a byl to dobrý začátek. V srpnu proběhl uvítací večírek pro studenty našeho 1. ročníku. Poslední týden v srpnu jsem napsala svůj první referát. 5. září následovala oslava Dne učitelů. Vyjádřili jsme učitelskému sboru naši vděčnost. Ve druhém týdnu října jsem absolvovala modelové praktické cvičení a třetí týden v říjnu univerzitní praktické zkoušky.
  Moji příbuzní přišli k nám domů na oslavu Diwali. Při té příležitosti jsme doma připravili různé sladkosti. S námi o slavil v našem domě v listopadu narozeniny syn mé sestry. Blíží se mi semestrální zkoušky. Doufám, že dostanu dobré známky.
  V naší obci jsme měli velké sucho, ale tento rok už přišly deště, které zajistily dobrou vláhu. Ten déšť je pro nás Božím darem, protože je velmi prospěšný našim zemědělcům, aby mohli vypěstovat dobrou úrodu.
Užívám této příležitosti, abych Vám i celé Vaší rodině popřála šťastné Vánoce, úspěšný nový rok a pěkné prožití celé vánoční doby.
  Vaše milující Vinothini.
                          
  Ředitel Otec V. Arun, CMSS Coimbatore, Tamil Nadu, Indie připojil k dopisu sponzorované dívky Vinothini vlastní poděkování pro sponzory:
    Vytváříme budoucnost skrze naše děti  -   Pozdravy od CMSSS, Coimbatore: 
V tomto období máme čas si uvědomit všechna dobra, která máme – jako tomu je s naším partnerstvím s Vámi. Vážíme si spolupráce s Vámi a doufáme, že rovněž nadcházející rok Vám přinese jenom štěstí a zdar. Pokoj, naděje a láska buďte s Vámi dnes, zítra a vždy. Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Srdečná přání z rodiny CMSSS.
Dětský Sponzorský Program je našim programem číslo 1, významným jak jeho hojností, tak i účinností. Vnímáme budoucnost jak se utváří před námi. Staráme se o uspokojení zájmů chudých nadaných studentů za jejich studií. Musíme nezbytně říci, že bez Vaší podpory by většina studentů svá studia neukončila a skončila by u prací nekvalifikovaných. Jsme mimořádně vděčni našim dárcům za jejich velkorysou podporu. Vyjadřuji Vám vřelé vánoční pozdravy v souladu s podporovanými dětmi, jejich rodiči a celým týmem CMSSS.
  Rok 2019 byl opět rokem úspěšným. Poskytli jsme během roku podporu na vzdělání 118 potřebným a nadaným studentům, kteří studují na různých školách a kolejích. Jsou to polosirotci a z rodin pod existenčním minimem. Většina těch rodin žije v odlehlých oblastech s minimem materiálních možností.
  Během akademického roku 2017/2018 splnilo 10. standardní státní zkoušky všech 11 studentů s vysokým počtem bodů. Většina studentů dosáhla více než 350 bodů z 500 možných. Tento úžasný výsledek dětí je přednostně věnován Charitě Praha a tedy i Vám, dárcům z České republiky, bez nichž by toho nebylo možno dosáhnout. Jsme za to nesmírně vděčni.
  Všech 14 studentů vyšší střední školy dosáhlo 12. standardu  státní zkoušky. Dětem a jejich rodičům blahopřejeme k těmto skvělým výsledkům. Kromě studia si děti též dobře počínaly v mimoškolních aktivitách a sporteh. Získaly ceny a diplomy za účast v rozličných soutěžích.
  Jsme velmi vděčni Charitě Praha i lidem z České republiky za štědrou podporu.                                      V Kristu Váš otec V. Arun.
                                                        

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.