Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

- Prvenství je určeno Petrovi. Petr se projevil lidsky, ale Ježíš mu vytkl, že vnímá pouze lidskýma očima. Židé byli přesvědčeni, že mesiáš je politická záležitost, a proto nemůže trpět-
- Nesmíme se přizpůsobovat světu. V lidských srdcích je spousta zla. Musíme se naučit ovládat. Celoživotně se to musíme učit. Znát své slabosti a podle toho jednat. Pracovat na své žádostivosti a závisti.
- Jeremiáše nechtějí poslouchat.
- Korigovat a opravovat můžu pouze sám sebe. Děti tak do 5 let.
- Jak se vyrovnávat s osobním utrpením? Co s tím? Přiznat své problémy, pak se člověk osvobodí. Od strachu, že to neumí řešit.
- Společnost se rozvolnila. Učitelé nevychovávají děti, to je omyl. Učitelé mají učit, vychovávat je má matka a otec. Řešíme důsledky, ne základ, a to je chyba.
- Učitel má svázané ruce. Skoro nic nesmí. Nesmí zasáhnout. Je svázán předpisy.
- Nepřizpůsobovat se světu, a to je věc každého z nás, jak to má dělat.