Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

- Dnes je Hod Boží Svatodušní. Vánoce, Velikonoce, Letnice. Dnes je to 50 dní od Velikonoc.
- Bůh je schopen zasahovat do života lidí, ale mnozí tomu nevěří. Proto mnohé věci neprožíváme. Lidé jsou nespokojení. A proč? Protože lidé jsou nevěřící. Pořád si myslíme, že se máme mít dobře, a to pořád.
- Emoce máme mít krásné proto, že Duch Svatý na nás sestoupil. To, co děláme, to Duch Svatý znásobí. A ne vždycky to vidíme.
- Po svatém biřmování jsem byl jako v transu, až později jsem si uvědomil, že to byl Duch Svatý. Cítil jsem sílu. Stejně jako při svátosti kněžství.
- Někdy kněz necítí odezvu. A mívá pak problém, že nic neudělal.
- Mnohé věci se berou jako samozřejmost. To, že u nás nebyla 70 let válka, to není samozřejmost. Všechno je v Boží režii. Vždycky všechno uneseme. Bůh nedá víc, než uneseme. Vždycky vše dobře dopadne, tedy v náš prospěch, ne jak my chceme, ale co je nám k dobrému. A když jsem malomyslný, znamená to, že mám malou víru.