Plánujete oslavu, konferenci, prezentaci foto, přednášku, párty, setkání, promítání, nebo jinou akci?

Za farou Bohnická 4/30 se nachází bývalá konírna, předělaná dnes na moderní a plně vybavené farní centrum. Prostorný sál pojme několik desítek lidí.
K vybavení farního centra patří:
- stoly a židle
- projektor na stropě
- počítač (notebook) s DVD
- hi-fi soustava a reproduktory

V centru je kuchyně, toalety (i pro hendikepované) a okolo centra prostorná zahrada, kde mohou probíhat různé párty a oslavy. V zahradě u kapličky Panny Marie je možné i zažít ticho při meditaci a odpočinku.

V sále je krb a sál je vytápěný. Nádobí nejrůznějšího druhu je samozřejmostí, varné konvice, sporák a mikrovlnná trouba jsou tam také.

K dispozici i velkoprostorový párty stan na zahradu, lavičky a stoly.

Více na fotografiích ve virtuální procházce farním centrem a okolím a z akcí v centru.

V případě, že máte zájem o zapůjčení sálu, kontaktujte pana Jana Krále - tel: 721 338 309, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zde je virtuální procházka centrem a jeho okolím:

View the embedded image gallery online at: