Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

inz starobohnicke teseni 22 A4 v5 page 001

Srdečně vás zveme po dlouhé pauze na již 13. Starobohnické vánoční těšení, které se bude konat v neděli 11. prosince od 12:00 do 18:00 na náměstí ve Starých Bohnicích. 

Už nyní se můžete těšit na bohatý program, tradiční tombolu, nebo živý betlém. Akce probíhá v partnerské spolupráci ŘK farnosti sv. Petra a Pavla v Bohnicích a Odboru kultury MČ Praha 8. Děkujeme také všem sponzorům akce uvedeným na plakátu, kteří věnovali ceny do tomboly. Podrobné informace naleznete na Facebooku farnosti a na webových stránkách MČ Praha 8. -pp-

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

PosviceniA4 page 0

Římskokatolická farnost sv. Petra a Pavla Praha 8 - Bohnice vás po "covidové pauze" opět srdečně zve na již 13. ročník Starobohnického posvícení 2022 pořádaného tradičně v partnerské spolupráci s MČ Praha 8.

Počasí je objednáno a už nyní se můžete těšit na doprovodný program a vystoupení letos pozvaných účinkujících. Děkujeme také sponzorům a všem podporovatelům této události.

Těšíme se na všechny návštěvníky historicky jedné z nejnavštěvovanějších kulturních akcí na Praze 8.

-pp-

 
 

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.