Starobohnické posvícení se blíží, letos bude posvícení ve středověkém duchu. Co na posvícení ještě nikdy nebylo je středověké tržiště.  Pomozte nám je uspořádat. Naším záměrem je připravit středověké tržiště, kde budou ukázky dobových řemesel a řemeslné dílny (např. písař, tesař, mlynář, caletník), historická střelnice pro děti a další. 

 

Posvícení podpořila Městská část Praha 8, které děkujeme za zajištěné technického  zázemí a části  programu a bez jejíž pomoci by se posvícení nemohlo uskutečnit.  V tuto chvíli nám však chybí finance na zajištění doprovodné části středověkého programu, které se snažíme získat pomocí crowfundingu.  

Jak to funguje? Vše najdete v odkazu  https://www.startovac.cz/projekty/starobohnicke-posviceni/ 

Pokud náš projekt uspěje a vybere se cílová částka, tak dostanete za své příspěvky odměnu. Pokud se cílová částka nevybere, tak se dárcům peníze vrací v plné výši zpět. Možné je nás podpořit i pomocí SMS - pošlete text "START 3515" na číslo 90211. Příspěvek pomocí sms je 100,- Kč.

Termín ukončení projektu je již  8. května ve 14:00 hodin. Pokud vás nabídka zaujala tak NEVÁHEJTE A POMOZTE. Čím dříve budeme vědět, že se cílová částka vybrala, tím dříve budeme moci začít připravovat program. V dnešnímu dni máme vybráno 6.850,- Kč  z celkové  částky 25.000,- Kč. (Pozor - 8. 5. není pracovní den ale státní svátek, pokud byste posílali peníze převodem na účet pošlete prosím nejpozději 6. 5.) 

Zároveň uvítáme i ceny do tomboly. Pokud byste chtěli do tomboly něčím přispět, je možné nechat věci na faře (Bohnická 30/4)  s nápisem "Tombola", popř. kontaktujte Renátu Molovu, mail rmolova(@)gmail.com

Podrobnosti o posvícení najdete na stránkách a facebooku.