Kulturní Osmičky Kulturní Osmičky
Kulturní Osmičky je cyklus kulturních pořadů v kostele sv. Petra a Pavla v Praze 8.
More detail
Kulturní akce Kulturní akce
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce Starobohnické posvícení, Starobohnické vánoční těšení a Noc kostelů.
More detail
Bohoslužby Bohoslužby
Pravidelné bohoslužby se konají v kostele sv. Petra a Pavla, kostele sv. Václava, v hospici Štrasburk a v kapli Domova pro seniory Slunečnice.
More detail

Kulturní Osmičky je cyklus kulturních pořadů v kostele sv. Petra a Pavla v Praze 8.
Myšlenka pořádání pravidelných kulturních akcí v kostele sv. Petra a Pavla vznikla v roce 2008, kdy 30. května 2008 oslavil kostel sv. Petra a Pavla 850 let od svého vysvěcení.
Koncerty se konají od září 2008 vždy 8. dne v měsíci v 19.30 mimo letních prázdnin. Repertoár je velmi rozmanitý - od klasiky přes folk, jazz až po divadelní představení. Vstupné je dobrovolné, podrobnosti o koncertech najdete na stránkách www.osmicky.cz. Vstupné je dobrovolné, doporučené 100,- Kč, vstup je bezbariérový. Kostel je v zimním období vytápěn. Pořadatelem je Římskokatolická farnost sv. Petra a Pavla, Praha 8. Koncerty dlouhodobě podporují  Nadace život umělce, Ministerstvo kultury Městská část Praha 8.
 

Máte tip na koncert? Chcete si u nás zahrát? Napište nám! Kontakt: Ing. Renáta Molová, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.facebook.com/renata.molova

FB Osmicky

 

 

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.

Facebook

Odkazy

MC Praha 8 Salesianske stredisko mladeze Kobylisy

Stare Bohnice

Logo osmicky

Duchovni pece nemocnice Na Bulovce

Spiritualni pece PN Bohnice

Církevní základní škola logopedická Don Bosco
Bohnicke komunitni centrum