Skoky2016 web 800xV naší farnosti pořádáme pravidelné modlitby se zpěvy z Taizé.  Každý rok se většina naší scholy účastní Noci světel  ve znovu  objeveném poutním místě Skoky – Maria Stock u Žlutic na Karlovarsku. Loni tento večer kromě muzikantů navštívilo cca 200 návštěvníků, což je na toto odlehlé místo nemalý počet. Protože odezvy byly po minulých letech velmi příznivé a počet návštěvníků roste, rozhodli jsme se pokračovat. Letošní Noc světel se koná v sobotu 2. července od 20:30 hodin.

Jelikož pražské jádro improvizovaného sboru je malé a kostel je veliký, v současné době sháníme zpěváky všech hlasů a hudebníky (flétna - zobcová i příčná, hoboj, klarinet, trubka, violoncello). Vítáni jsou i ti, kteří by chtěli pomoci s výzdobou a úpravou kostela či jinak organizačně. Atmosféru  večera  může přiblížit i  pár snímků ve fotogalerii ZDE.

Pokud byste se chtěli zapojit, kontaktujete Lucii Haschkovou na tel. 604 563 38, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která vám zodpoví veškeré dotazy včetně ubytování a dopravy. Podrobonosti  o tomto poutním místě najdete na webu a facebooku.

FB logo 02