Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
VinothiniPřišel další dopis od sponzorované dívky S. Vinothini. Dopis není datován, ale byl psán během letních prázdnin, které jsou v Indii nejspíš v červnu v období monzunů. Datum na přiloženém formuláři Výroční zprávy je 3. 7. 2017 a datum na obálce 7. 8. 2017. Dopis byl jako obvykle poslán prostřednictvím sekretáře CMSSS Bishop´s House, nyní je jím Fr. M. J. B. Hyacinth.
Dopis a zejména Výroční zpráva obsahují informace o výborném studiu sponzorované dívky. Celkově získala 428 bodů z 650 možných, nejvíce pak v předmětech Laboratoř programování v jazyce C (82 bodů ze 100) a Základy výpočtů a C programování (72 bodů ze 100). Jejím oblíbeným předmětem je C++. Postoupila tak do druhého ročníku bakalářského studia informatiky. Po studiu si přeje být Computer Assistant. Ve Výroční zprávě je uvedeno: Finanční problémy ztěžují hospodaření rodiny. Studentka pilně studuje a dosáhla dobrých známek. Využila všech nabídnutých školení, což je pro ni velmi užitečné. Jistě dokončí školu úspěšně.
Překlad dopisu:
Drazí, jak se máte? Doufám, že se vám a členům vaší rodiny daří dobře. Jsem velmi nadšená, že vám můžu sdělit, že jsem ukončila první rok mého bakalářského studia informatiky a postoupila jsem do druhého ročníku. Též moji rodiče jsou velmi spokojeni s mými pokroky ve studiu.
Mým rodičům, mým sestrám Ruthralakshmi S., Susithra S., a bratrovi S. Mani Kandan se vede dobře. Nyní mám letní prázdniny a studium začne 3. července 2017. Ráda bych vám upřímně poděkovala za váš štědrý příspěvek pro mne prostřednictvím sponzorského programu Charity Praha.
  Letos máme spalující léto a modlíme se k Všemohoucímu o dobré deště během monzunů v červnu, aby pomohly našim zemědělcům k velké úrodě.  V lednu jsme slavili žňový festival „pongal“. Tento čtyřdenní festival díkůvzdání přírodě má jméno pocházející z Tamilského slova znamenajícího „vařit“. Při této příležitosti lidé děkují slunečnímu bohu za hojnou zemědělskou úrodu. Festival je nejpopulárnější v indickém státě Tamil Nadu.
  Budu dále dobře studovat v následujících letech. Bezpochyby tato pomoc bude hrát klíčovou roli v uskutečnění mých vzdělávacích snů. Díky vaší štědrosti je redukováno finanční břemeno ležící na mých rodičích kvůli mému vzdělání.
 
  Ještě jednou vám děkuji za to, že mě podporujete v pokračování mého vzdělání.
                                                                                                                                  Vaše milující Vinothini S.

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.