Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Konkrétní informace o možnosti hmotné pomoci rodině postižené nedávným požárem ve Vratislavské ulici: od dnešního dne 22. 1. po cca. 14 dní bude možno přenést všechny dary do Kulturního domu Krakov, kde pro ně bude vyčleněn prostor. Pracovní doba je ve všední dny od cca. 7.00 do 18.00 a o víkendu od 8.00 do 14.00. Poté, co si poškození vyberou věci určené k použití, bude případný zbytek ponechán Červenému kříži. Jde o maminku s malým chlapcem (8 let). Vítány jsou věci běžné denní potřeby, vybavení bytu, hygienické potřeby, oblečení všeho druhu, hračky, trvanlivé potraviny, apod.

V případě jakýchkoliv dotazů využijte kontaktní formulář našeho webu. Děkujeme všem, kteří přispějete, či poskytnete jakoukoliv další pomoc a podporu.


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.